Urszula Wach (Mróz)
psychoterapeuta, psycholog
Wrocław, ul. Solskiego 32
tel. 509 735 634

Danuta Łukasiak-Pavlová
psychoterapeuta
Wrocław, ul. Przyjaźni 22A/5
tel. 501 799 615

 
 
 
 

Psychoterapia Wrocław


Jeśli odczuwacie Państwo brak sensu i radości życia, jeśli walczycie z depresją, nerwicą, lękiem czy uzależnieniem, to psychoterapia psychoanalityczna może pomóc. Jest ona jedną z nielicznych metod, które pozwalają na dotarcie do źródła problemu, co daje szansę na trwałe usunięcie trudności.

Gabinet psychoterapii


Teoria psychoanalityczna zakłada, że przyczyny trudności emocjonalnych ulokowane są w nieświadomości, a terapeuta ułatwia odkrycie i przepracowanie nieświadomych przyczyn cierpienia. Leczenie następuje poprzez  rozumienie i nazywanie tego, co czuje w danym momencie osoba potrzebująca pomocy, a także poprzez uczenie się nowych sposobów radzenia sobie z emocjami. Proces ten wymaga zaangażowania obu uczestników terapii przez dłuższy okres czasu, jednak jego efekty sa trwałe. Psychoterapia pomaga odnaleźć drogę ku szczęściu i wolności psychicznej.

Serdecznie zapraszamy.

Psychoterapia psychoanalityczna to przede wszystkim rozmowa. Nie jest to jednak zwykła rozmowa, ale dialog z terapeutą, w którym pacjent ma okazję poczuć i uświadomić sobie na czym polegają jego trudności. Psychoterapia psychoanalityczna nie tylko usuwa niepotrzebne cierpienie psychiczne, ale prowadzi do bardziej satysfakcjonujących związków z samym sobą i z innymi ludźmi. Daje szansę na pełniejsze i bardziej twórcze życie. Jest więc procesem dojrzewania i rozwoju, podróżą, w której pacjentowi towarzyszy terapeuta.

Psycholog i psychoterapeuta pracujący tą metodą posiadają kwalifikacje podyktowane wymogami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Terapeuta zawsze zobowiązany jest do odbycia własnej wieloletniej psychoterapii analitycznej w wymiarze minimum 3 godzin tygodniowo oraz regularnej superwizji. Decydując się na konsultacje z naszym specjalistą, mają Państwo tym samym pewność jego fachowości i posiadanej wiedzy.