Danuta Łukasiak-Pavlová

psychoterapeuta

tel. 501 799 615

Urszula Wach (Mróz)

psychoterapeuta, psycholog

tel. 509 735 634

Jak pomagamy?

W naszym ośrodku prowadzimy indywidualną psychoterapię psychoanalityczną oraz konsultacje dla par (konsultacje małżeńskie) i dla rodziców.


Konsultacje wstępne

Konsultacje to najczęściej pierwsze trzy (w szczególnych przypadkach więcej) spotkania z psychoterapeutą, których celem jest wspólne ustalenie czego dotyczy wnoszony problem. W wyniku konsultacji obie strony mają szansę na podjęcie decyzji co do dalszej współpracy. Jeżeli zarówno pacjent jak i psychoterapeuta, będą chcieli dalej razem pracować, psychoterapeuta proponuje adekwatną formę pomocy. Efektem konsultacji może być, ale nie musi, terapia. To pacjent o tym decyduje.


Indywidualna terapia psychoanalityczna

Indywidualna terapia psychoanalityczna polega na regularnych spotkaniach z psychoterapeutą od 1 do 3 razy w tygodniu (po uzgodnieniu z psychoterapeutą). Czas trwania jednej sesji to 50 minut.


Konsultacje dla par i małżeństw

Konsultacje dla par są propozycją dla osób będących w związku i przeżywających kryzys, które są gotowe przyjrzeć się specyfice swojego związku oraz swojemu wkładowi, by świadomie dbać o wspólną przestrzeń. Czasami w celu pogłębienia rozumienia doświadczanych przez związek problemów zalecana jest terapia małżeńska (terapia par).

Zapraszamy najpierw na pierwszą konsultację. Trwa ona do 1,5 godziny i kończy się ustaleniem formy pomocy terapeutycznej, która będzie optymalna dla osiągnięcia celu.


Konsultacje dla rodziców

Konsultacje dla rodziców są formą pomocy adresowaną do rodziców, którzy przeżywają trudności i bezradność w stosunku do swojego dziecka.